SPOLUPRACUJEME
Princezna Pampeliška doporučuje

 

V kamenné prodejně Princezna Pampeliška najdete také zboží od dalších českých a slovenských designérů:

Eva Brabcová - Brablik

www.fler.cz/brablik

Oblíbené, rolovací městské batohy za skvělou cenu - to je značka Brablik, kterou najdete u nás v obchodě. Vybírat můžete z mnoha barev, typů zapínání, materiálů a těšit Vás může to, že jsou šité s úsměvem, péčí a láskou přímo sympatickou slečnou Brabcovou.

 

Irena Staňková - Horsen

www.horsen.cz

Prvotřídní český design inspirovaný nekonečnou krásou květin a touláním krajinou. To vše v precizním provedení. Zakoupit můžete kabelky, látky, bytové doplňky anebo se s autorkou domluvit na uměleckém kousku speciálně vám na míru.

 

Jana Klapetková - BonMotýl

www.bonmotyl.cz

Značka BonMotýl vznikla jako pánská alternativa ke značce Princezna Pampeliška. Název BonMotýl vznikl spojením slov Bonmot a Motýl. A co můžete čekat? Taktéž kombinaci obojího - pánských motýlků a bonmotů. V každém balení totiž najdete pro zasmání, potěšení anebo zamyšlení výrok jedné z osobností, kterých si vážím a myslím si, že jejich slova by se mohla...no, když ne tesat do kamene tak aspoň psát na motýlky.


 

Pavla Pokorná - Pavlimila

www.fler.cz/pavlimila

Rozmanitá tvorba se ukrývá pod touto značkou. Pavlimila pro Vás chystá trička s aplikacemi pro děti i dospělé, květinové dekorace, náušnice, čelenky, přáníčka, náramky - přijdťe se podívat, ať uvěříte, jak různorodá může být tvorba této mladé paní.

 

Viktor a Petra Noskovi - Oronkol

www.fler.cz/oronkol

Značka Oronkol dává život jedinému prádlu na této Zeměploše, které nemusíte prát. A tak si můžete navolit, zda se Vám na uchu bude houpat červená podprsenka nebo váš krk ozdobí barevná šňůra s prádlem. Vše provedeno z plexiskla a chirurgické oceli, takže si na své přijdou i alergici na kov.

 

Dominika Pekárová - Svatava Svarožic

www.fler.cz/svatava-svarozic

Vůně dřeva vás na chvilku zavede do jiného světa - světa, kde nad pecí visí pruhované peřiny, malými okénky roubené chalupy vidíte pasoucí se ovce a na stole stojí váza lučního kvítí. Tradiční řemeslo ožívá v každém kousku slovenské řezbářky, která nápaditým způsobem vyrábí a dekoruje nejen věci ze dřeva, ale i z kůže a kovu.

 

Jana Klapetková - Lezecké dárky

www.lezecke-darky.cz

Ať už lezete po skalách nebo to zkoušíte jen na umělé stěně, není od věci mít styl a duši pravého horolezce. Světu to můžete ukázat pomocí šperků a dalších drobností s lezeckými motivy.

 

Luďka Hampacherová - Ludimíra

www.fler.cz/ludimira

Drobnosti, které vám zpříjemní den anebo udělají radost někomu, koho máte rádi. Za pár korun můžete pořídit brož, přáníčko, náušnice nebo jinou maličkost z hravého světa Ludimíry!

 

Zdeňka Dostálová - KashKi original

www.fler.cz/kashki-original

Jak půvabný může být dětský svět zjistíte při pohledu na zboží z dílny KashKi original. Nejen děti, ale i maminky zahřejí u srdce gumičky, čelenky, obrázky, čepičky, kalhoty a další vkusné maličkosti do dětského pokojíčku.

 

Petra Růžičková - by Rose

www.byrose.cz

Kabelky a tašky - elegantní, praktické, barevné, kožené, koženkové s nápaditými detaily. Tak by se dala charakterizovat značka by Rose. Každá taška je ušitá s největší pečlivostí a jedná se skutečně o profesionální práci.

 

Marta Kolmanová - Wiccare

www.fler.cz/wiccare

Origami ve 3D i převedené do 2D designu, zvířata všech druhů, minimalistická kresba, jednorožci - veselé i nenápadné šperky, které jsou lehké jako pírko.

 

Dana Sadilová - Darbucha

www.fler.cz/darbucha

Bezstarostný svět plný barev, dětských her a optimismu ukrývají výrobky značky Darbucha. Najdete u nás pokladničky, kasičky, krabičky na nejrůznější poklady a šperkovnice se zrcátkem pro malé parádnice. Kromě toho si můžete vybrat i dekorativní krabičku do bytu anebo na finanční dar pro novomanžele.

 

Aleš Kovárna - Rydikr

www.rydikr.cz

Luxusní šperky jsou vyráběné z tropických dřevin, napuštěné přírodním olejem z alpských bylin a doplněné o kamínky Swarovski. Kvalitu podtrhuje už jen zavěšení šperků na zapínací háček z pravého stříbra.


 

Sloktepo s.r.o.

www.sloktepo.cz

Sloktepo - neboli SLOva, KTErá POtěší. Právě ta jsou napsána na předmětech, které můžete darovat a zaručeně tak vykouzlíte úsměv na rtech. Najdete u nás hrníčky, zápisníky a přáníčka, vše v prvotřídní kvalitě a profisionálně provedené.

 

Miroslava Moravúsová - Mima Mrvúska

www.sashe.sk/Mima_Mrvuska

Až ze Slovenska k nám doputovaly šperky z kříšťálové pryskyřice. Jsou barevné, výrazné... zkrátka nepřehlédnutelné!