SPOLUPRACUJEME
Princezna Pampeliška doporučuje

V kamenné prodejně Princezna Pampeliška najdete také zboží od dalších českých a slovenských designérů:

 

Petra Antošová a Katrin Matušková - Ročenkomat
www.rocenkomat.cz

Nejen děti školou povinné, ale i starší studenty potěší originální sešity, diáře a samolepky z dílny dvou mladých designérek. A pokud máte už školní léta za sebou, nevadí. I vy se jistě zamilujete do vtipně zpracovaných diářů, geniálních sešitů a nádherného papíru, ze kterého jsou všechny kousky vyrobeny.

 

Silvie Prokešová - Fifle
www.fifle.cz

Jednoduché a přitom geniální! Přesně tak by se daly charakterizovat šperky značky Fifle. A k tomu jsou navíc precizně zpracované, elegantní, vtipné a vkusné. Sama autorka říká: "Ráda navrhuji šperky pro zajímavé lidi, co se chtějí odlišit a jsou unaveni klasickou módní uniformou. Šetřím přírodu a upcykluji. Většinu zboží vyrábím z odřezků a zbytkových materiálů, které by se jinak vyhodily. Kolekce Lékorky Kant je navržená tak, aby negenerovala žádný odpad."

 

Ladislava Marešová - Marela
www.marela.cz

Dětská a dámská trička s originálními, vtipnými a kvalitně zpracovanými aplikacemi. Najdete u nás trička se zvířátky, s motivy pro kluky i malé princezny, narozeninová trička, vtipná trička pro nastávající maminky anebo elegantní čakrová trička.

 

Klára Vagnerová
www.fler.cz/shop/klara-vagnerova

Překrásní a roztomilí medvídci a zající, kteří udělají radost dětem, ale i dospělým, protože podobné hračky byste v masové produkci jen těžko hledali.

 

Irena Staňková - Horsen
www.horsen.cz

Prvotřídní český design inspirovaný nekonečnou krásou květin a touláním krajinou. To vše v precizním provedení. Zakoupit můžete kabelky, látky, bytové doplňky anebo se s autorkou domluvit na uměleckém kousku speciálně vám na míru.

 

Iveta Dorazilová - U Pihulky
www.pihulka.estranky.cz

Z výrobků na vás dýchne kouzlo starých časů, kdy lidé měli čas vnímat přírodu, vyšívat a nešidit ruční práci. Kromě fantastických broží, náušnic a přívěšků najdete u nás v obchodě i pedigové dekorace, vše zpracováno s největší pečlivostí.