Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


KONTAKT » Kamenná prodejna
Kamenná prodejna Princezna Pampeliška

 

Adresa: Plynární 27, Praha 7 - Holešovice

Otevírací doba: pondělí až pátek 11:30 - 18:30 (po domluvě i jindy)

 

V našem stylově vybaveném obchůdku najdete tyto značky.

 

 

Kudy k nám:

Náš obchod se nachází mezi metrem Nádraží Holešovice a Ortenovým náměstím. Je tedy snadno dostupný všemi možnými dopravními spoji.

metrem: do stanice Nádraží Holešovice, odtud cca 200 m pěšky směrem na Ortenovo náměstí

tramvají: na zastávku Nádraží Holešovice nebo Ortenovo náměstí, odtud cca 200 m pěšky

vlakem: Ideálně do zastávky Praha-Holešovice a odtud pěšky cca 300 m. Další variantou je cesta na Masarykovo nádraží a odtud přímou tramvají č. 6 na Ortenovo náměstí. Anebo na Praha-hl. nádraží a odtud metrem na Nádraží Holešovice.

autem: Bohužel pražští radní komplikují život všem řidičům, kteří chtějí v Praze byť jen na čtvrt hodiny zaparkovat, a tak je parkování možné pouze na fialových placených zónách (40 Kč/hod), například v ulici Poupětova, V Zákoutí, Osadní ad. Zaparkovat můžete i na hlídaném parkovišti v ulici Jankovcova (20 Kč/hod), případně na parkovišti P+R u metra Holešovice, které však bývá beznadějně plné... Poslední variantou je parkování na chodníku přímo před prodejnou (na vyhrazených místech pro zásobování), ale stát zde můžete maximálně 15 minut, jinak aktivní měštští strážníci okamžitě odtahují...