Poštovné a způsoby dopravy

V částce jsou zahrnuty náklady na doručení (pomocí České pošty) a náklady na zabalení zboží tak, aby Vám došlo nepoškozené.

 

1) OSOBNÍ PŘEVZETÍ: 0 Kč

Osobní vyzvednutí je možné na adrese:

Karlovo náměstí 22, Roudnice nad Labem

nebo

Kopřivnická 615, Praha 18 - Letňany

Vždy je nutná předchozí domluva na konkrétním termínu!

Vyčkejte na e-mail ohledně předání anebo mě sami kontaktujte na e-mail info@princezna-pampeliska.cz nebo na mobil 777 479 374.

 

2) OBYČEJNĚ

Drobné zboží (čelenky, náušnice apod.) je možné poslat jako obyčejné psaní. Při tomto způsobu doručení je nutná platba předem na účet. Zásilka není pojištěná, zodpovědnost za doručení na sebe bere kupující. Pokud by se tedy stalo, že zásilku pošta ztratí, nemohu ji já ani pošta již dohledat a Vy o zboží přijdete.

 

3) DOPORUČENĚ

Zboží bude odesláno pomocí České pošty jako doporučená zásilka nebo doporučený balíček. Poštovní doručovatel Vás buď zastihne doma a předá Vám zásilku osobně, pokud Vás doma nezastihne, hodí Vám do schránky výzvu k vyzvednutí zásilky na poště. Zásilka je pojištěná. O odeslání Vás vyrozumím e-mailem. Pokud by zásilka ani výzva k vyzvednutí nedorazila do 10 dnů od odeslání zboží, kontaktujte mě a já udělám vše proto, aby k Vám co nejdřív dorazila.

- malé balíčky (př. čelenka, náušnice, brož) 

- větší balíčky (př. kratší, polodlouhá tylová sukně, více než 10 čelenek) 

- velké balíčky (př. delší, dlouhá tylová sukně) 

- velké balíky (př. více tylových sukní, velké objednávky) 

 

4) POŠTOVNÉ NA SLOVENSKO

Zboží je možné zasílat i na Slovensko. Možná je platba předem na eurový účet anebo platba dobírkou. Zásilky jsou pojištěné.

- malé balíčky 

- větší balíčky 

- velké balíčky 

 - velké balíky 

 

5) ZÁSILKOVNA - Výdejní místo ČR

Zboží bude odesláno prostřednictvím Zásilkovny. Výdejní místo, na které si přejete zboží doručit, si vyberete v kroku objednávky. 

Dostupná výdejní místa jsou nabízena dle vytížení v okamžiku objednání. V momentě odeslání zboží, které se odvíjí od doby nutné na výrobu, se může dostupnost výdejních míst lišit.  Bude-li Vámi zvolené místo přetížené, budeme Vás kontaktovat k domluvě změny výdejního místa. 

Jakmile zásilka dorazí na Vámi zvolené výdejní místo, budete informováni prostřednictvím e-mailu a SMS.

 

6) ZÁSILKOVNA - Výdejní místo SLOVENSKO

Zboží bude odesláno prostřednictvím Zásilkovny na Slovensko. Výdejní místo, na které si přejete zboží doručit, si vyberete v kroku objednávky. 

Dostupná výdejní místa jsou nabízena dle vytížení v okamžiku objednání. V momentě odeslání zboží, které se odvíjí od doby nutné na výrobu, se může dostupnost výdejních míst lišit.  Bude-li Vámi zvolené místo přetížené, budeme Vás kontaktovat k domluvě změny výdejního místa. 

Jakmile zásilka dorazí na Vámi zvolené výdejní místo, budete informováni prostřednictvím e-mailu a SMS.

7) OSTATNÍ

DOBÍRKA 49 Kč

K částce za doporučenou zásilku/balíček se přičte 49 Kč (nebo 2 EUR). Celkovou sumu za objednávku (zboží+poštovné+dobírka) zaplatíte až při převzetí zásilky na poště. V případě záměrného nevyzvednutí zásilky na poště, a tedy neuhrazení dobírkové částky, Vám může být účtována pokuta ve výši 250 Kč - viz bod V. 9. v obchodních podmínkách.

EMS

Česká pošta garantuje doručení následující pracovní den do 14h. Tento způsob doručení nemá ale nic společného s termínem nutným pro výrobu zboží. Pokud je tedy uvedeno, že například tylová sukně má čas nutný pro výrobu 3 týdny a Vy zvolíte jako způsob dodání „EMS“, neznamená to, že Vás zboží přijde následující den. Teprve, když dostanete e-mail, že zboží bylo odesláno (což by v tomto případě bylo cca po 3 týdnech od objednání), můžete příští den očekávat zásilku.

 

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se poštovného, mě kontaktujte. Pokud by Vám žádná z nabízených možností nevyhovovala, určitě se domluvíme jinak. Nově Česká pošta zavedla i možnost doručení v den odeslání, takže se nebojte napsat a společně najdeme nejschůdnější řešení.

Novinky z našeho blogu

Můj modrý svět
Můj modrý svět
...když jdu něco kupovat, automaticky beru z regálů modré věci. Tedy – myslím věci, které potřebuji, akorát v modré variantě. Že bych na tom byla až t... číst celé
Plisování 3: Jak vzniká sukně
Plisování 3: Jak vzniká sukně
...Rovné plisé není příliš vhodné dávat do gumy, protože sklady se pak v pase mačkají, nevypadá to hezky a navíc taková sukně přidává na objemu... číst celé
Plisování 2: Na věky věků
Plisování 2: Na věky věků
...v mé knihovně je také řada knih o dějinách odívání. A tak mi prosím odpusťte, že jsem nemohla vynechat odbočku do historie a zapátrat, kde a kdy li... číst celé
Plisování 1: Co to vlastně je
Plisování 1: Co to vlastně je
...Každopádně, když uvidíte látku, která vám připomene to, když jste v dětství vyráběli na podzim draka a skládali mu mašle na ocas, tak to je plisová... číst celé
Hodnocení zákazníků
"Princeznu Pampelišku můžu jen doporučit, velmi vstřícné jednání, ochotná. Moc děkuji."
20. 8. 2021 | Martina
 
"Sukně je krásně ušitá, sedí perfektně, kvalitní práce. Velká spokojenost :) Děkuji :)"
21. 8. 2020 | Veronika
Máte dotaz? Napište nám!
Bára Urbančíková
Bára Urbančíková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz