Termíny dodání

Předtím, než zboží objednáte, vezměte prosím v potaz to, že jde o ruční výrobu!

 

Ne všechny výrobky mám hotové, některé začínám vyrábět až po přijetí objednávky. Proto prosím vězte, že vyřídit objednávku neznamená jen vložit hotovou věc do obálky a odnést ji na poštu. Tento úkon stojí až na samém konci objednávky. To, co mu předchází si můžete přečíst níže.

Protože se snažím už od začátku dbát na kvalitu a zároveň nechci platit přemrštěné částky za standardní zboží, mám své osvědčené dodavatele. Proto si raději počkám, než mi dodají požadovaný materiál oni, než abych kupovala materiál tam, kde mám špatné anebo žádné zkušenosti. Poté přichází samotná výroba, která může trvat i několik dní. Například křišťálová pryskyřice schne minimálně 24 hodin a v některých případech je potřeba dát až tři vrstvy. A zkrotit téměř 40 m2 tylu tak, aby výsledkem byla sukně a ne tylová muchlanina, také není práce zrovna na hodinu.

 

Proto prosím u každého zboží sledujte "DOBU NUTNOU NA VÝROBU"

(při zobrazení detailu zboží najdete tento údaj vpravo od hlavní fotografie, případně můžete dle tohoto údaje filtrovat zboží na úvodní straně)

Zboží bude odesláno teprve po uplynutí této doby!

 


Pokud je uvedeno "SKLADEM", bude zboží odesláno v nejkratším možném termínu (1-2 dny od objednání, případně přijetí platby).

 

Pokud objednáte více výrobků a doba nutná na výrobu se u nich různí (př. náušnice 10 dní, sukně 3 týdny), zboží pošlu najednou až po uplynutí té delší doby (tzn. v tomto případě byste dostali náušnice i sukni po 3 týdnech).

 

Při větších objednávkách se může celková doba nutná na výrobu prodloužit. Pokud by se tak stalo, budu Vás krátce po přijetí objednávky kontaktovat e-mailem, abychom domluvili podrobnosti.

 

Ve výjimečných případech je možné dobu výroby zkrátit či věc vyhotovit do daného termínu. Proto se nebojte mě kontaktovat, bude-li to v mých silách, ráda vyhovím. Největší odměnou je pro mě totiž spokojený zákazník!

Novinky z našeho blogu

Můj modrý svět
Můj modrý svět
...když jdu něco kupovat, automaticky beru z regálů modré věci. Tedy – myslím věci, které potřebuji, akorát v modré variantě. Že bych na tom byla až t... číst celé
Plisování 3: Jak vzniká sukně
Plisování 3: Jak vzniká sukně
...Rovné plisé není příliš vhodné dávat do gumy, protože sklady se pak v pase mačkají, nevypadá to hezky a navíc taková sukně přidává na objemu... číst celé
Plisování 2: Na věky věků
Plisování 2: Na věky věků
...v mé knihovně je také řada knih o dějinách odívání. A tak mi prosím odpusťte, že jsem nemohla vynechat odbočku do historie a zapátrat, kde a kdy li... číst celé
Plisování 1: Co to vlastně je
Plisování 1: Co to vlastně je
...Každopádně, když uvidíte látku, která vám připomene to, když jste v dětství vyráběli na podzim draka a skládali mu mašle na ocas, tak to je plisová... číst celé
Hodnocení zákazníků
"Princeznu Pampelišku můžu jen doporučit, velmi vstřícné jednání, ochotná. Moc děkuji."
20. 8. 2021 | Martina
 
"Sukně je krásně ušitá, sedí perfektně, kvalitní práce. Velká spokojenost :) Děkuji :)"
21. 8. 2020 | Veronika
Máte dotaz? Napište nám!
Bára Urbančíková
Bára Urbančíková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz