Milé zákaznice, milí zákazníci, v termínu od 24.8. - 4.9.2022 čerpáme dovolenou a nebudeme odesílat objednávky. Předem děkujeme za pochopení! Princezna Pampeliška
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Obecně o zboží

Veškeré zboží, které zde můžete vidět, je ručně vyráběné, šité, lepené, malované atd. I když je to možná trochu neuvěřitelné, na vše mi stačily moje dvě ruce, jedna hlava a nespočet hodin práce.


Obecně o všech výrobcích platí:

všechny kousky jsou zpracovány s největší pečlivostí. Nemám ráda když výrobky lepí, nedrží, jsou křivé, lezou z nich nitě, jsou v nich bublinky, jsou špinavé, upatlané, nepřesné atd. Abych klidně spala, odesílám jen ty věci, se kterými jsem sama spokojená. Snad i proto je u některých věcí trochu delší dodací lhůta...nechci zkrátka nic odbýt.

pokud byste i přesto nebyli s některým z mých výrobků spokojeni, určitě se domluvíme buď na nějaké úpravě, výměně či úplném vrácení

mám ráda věci svým způsobem jednoduché a možná jsem v tomto směru trochu konzervativní. Nemám ambice posouvat někam módní svět, nejsem vyznavačka žádných metal, emo, gothic či lolita stylů, ráda prostě vyrábím věci, které odpovídají mému vkusu. Nekombinuji zbytečně moc barev, držím se dnes již jistě překonaných zásad jako je to, že zlato a stříbro nejdou dohromady, pod bílou košili se nenosí černá podprsenka nebo že nelze kombinovat puntíky a proužky. Výhodu to má v tom, že většina mých výrobků se hodí skoro ke všemu a vše se hodí k nim, a proto si každá majitelka může věc doladit k obrazu svému. Á propos, mám sama zkušenost, že ty nejjednodušší věci se většinou nejhůř shání.

- předpokládám, že není nutné upozorňovat, ať moje výrobky a nápady NEKOPÍRUJETENEDUPLIKUJETENENAPODOBUJETE ANI NEVYDÁVÁTE ZA SVOJE!!! Za to vám všem předem moc děkuji!

 

Hodnocení výrobků i celkového průběhu obchodu přímo od zákazníků si můžete přečíst zde.

Hodnocení zákazníků
"Princeznu Pampelišku můžu jen doporučit, velmi vstřícné jednání, ochotná. Moc děkuji."
20. 8. 2021 | Martina
 
"Sukně je krásně ušitá, sedí perfektně, kvalitní práce. Velká spokojenost :) Děkuji :)"
21. 8. 2020 | Veronika
Máte dotaz? Napište nám!
Bára Urbančíková
Bára Urbančíková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz